Infosessies bouwbad en basisopleiding bouw
Wat is het?
Wil je aan de slag in de bouw of heb je al ervaring en wil je opnieuw beginnen? Misschien wil je iets nieuws leren of heb je enkel een opfrissing nodig? Deze opleiding biedt je de juiste training om aan de slag te kunnen in de sector. Samen met de instructeur bespreek je wat je precies nodig hebt om je doel te bereiken. Daarnaast helpen we je met het vinden van een geschikte job via een stage of een Individuele Beroepsopleiding (IBO).
Weet je nog niet welke richting je uit wilt? Dan kun je starten met een 'bouwbad'. Tijdens dit traject probeer je verschillende bouwberoepen uit, zodat je zeker de juiste keuze maakt.
Tijdens de opleiding krijg je, indien nodig, extra ondersteuning in Nederlands, rekenen en online modules zoals ‘Veiligheid op het werk’. In de basisopleiding bouw kun je kiezen uit verschillende beroepen, waaronder metselaar, metselaar-handlanger, vloerder-tegelzetter, vloerder-tegelzetter-handlanger, stukadoor-droogbouw en dakwerker.
De opleiding biedt praktijkgerichte opdrachten die aansluiten bij jouw gekozen richting en vacaturemogelijkheden. Je leert veilig werken met machines en materialen en krijgt coaching in Nederlands. Daarnaast volg je algemene vakken zoals online veiligheid, praktijkveiligheid, en andere modules zoals ‘diisocyanaten’ en ‘aanslaan van lasten’.
De duur van de opleiding varieert tussen twee weken en vier maanden, afhankelijk van je voorkennis en de vaardigheden die je wilt ontwikkelen.
Wie organiseert het?
VDAB
Voor wie wordt het georganiseerd?
Werkzoekenden
Waar en wanneer?
Datum | Startuur | Einduur | Locatie |
---|---|---|---|
maandag 3 maart 2025 | 09:00 | 12:00 |
Cyriel Buyssestraat 15 Vilvoorde |
maandag 24 maart 2025 | 09:00 | 12:00 |
Cyriel Buyssestraat 15 Vilvoorde |
maandag 14 april 2025 | 09:00 | 12:00 |
Cyriel Buyssestraat 15 Vilvoorde |