Logo print

BIM Bouwkundig tekenaar

In Sint-niklaas voor werkzoekende

Beschrijving

BIM bouwkundig tekenaars zijn zeer gewild op de arbeidsmarkt, zowel bij architecten als studiebureau's, aannemers , etc.

De opleiding bestaat uit 3 grote delen: bouwkunde, leren tekenen met Autocad en tenslotte het BIM-gedeelte met het 3D tekenen in Revit. Verder krijg je van ons ook de nodige ondernemerskills mee.

Je zal je ook meteen mogen bewijzen op de werkvloer, want er is een maand stage gepland. Misschien is dat wel meteen de opstap naar een nieuwe of je eerste job

Wil je ontdekken of een job als bouwkundig tekenaar / BIM-modelleur iets voor jou is? Neem dan zeker het digitaal infopakket al eens door!

Wat leer je?

DEEL 1

  • Autocad initiatie
  • 2D tekenen inleiding bouwtechniek

DEEL 2

  • Bouwtechniek architectuur
  • Praktijk tekenen woningbouw
  • BIM Revit
  • Ondernemer BIM 3D tekenaar
  • Eindproef - verdediging van je eindwerk voor een vakjury (Je moet geslaagd zijn in deel 1 om naar het volgend deel te mogen overgaan.)

In sommige locaties is ook een onderdeel ondernemersskills deel van de opleiding.

Toelatingsvoorwaarden

Je kan deze opleiding volgen als je

  • geen werk hebt en ingeschreven bent als (deeltijds) werkzoekende,
  • ingeschreven bent als tijdelijk werkloze,
  • in je opzegperiode zit, of
  • in de sociale economie werkt.
  • een ziekte-uitkering ontvangt en toestemming hebt van je ziekenfonds

Bijkomende voorwaarden

  • Je hebt minstens niveau B1 / richtgraad 2.4 Nederlands behaald.

Als je deze opleiding aanvraagt, nodigen we je uit voor een gesprek om na te gaan of de opleiding past in je zoektocht naar werk. We houden rekening met je motivatie, bekijken of de opleiding haalbaar voor je is en meten eventueel je competenties.

Planning en organisatie

Deze voltijdse dagopleiding bij Syntra duurt één schooljaar SCHOOLJAAR 24-25 IS REEDS VOLZET

Praktische info

Campus Syntra Hogekouter 1, 9100 Sint-Niklaas

Open de locatie in google maps

Gebruik locatie toestaan!

Door toestemming te geven aan uw browser om uw locatie te kennen, kunnen wij automatisch de route berekenen tot de lesplaats.

Maak uw locatie bekend

Helemaal overtuigd?

Vraag deze opleiding aan

Andere locaties

Doelgroep

Werkzoekende

Deze opleiding is erkend door VDAB. Je kan ze volgen als je ingeschreven bent als werkzoekende en als ze past in je traject naar werk.

Kostprijs

Deze opleiding is gratis als je ingeschreven bent als werkzoekende.

Daarnaast kom je in aanmerking voor een aantal financiële voordelen.

Getuigschrift

Je ontvangt een bewijs dat je de leerdoelen van de opleiding hebt bereikt.

Leervorm

Groepsleren

Je volgt de cursus in een opleidingscentrum. Soms volg je ook een deel thuis. Je wordt begeleid door een instructeur en krijgt toegang tot het nodige leermateriaal.

Lesgever

SYNTRA MIDDEN VLAANDEREN

Lesplaats

SYNTRA MIDDEN VLAANDEREN HOGEKOUTER 1 9100 SINT-NIKLAAS

Andere locaties