Diploma secundair onderwijs - kok
Georganiseerd door VDAB
Opleidingscode: O-AMI-400170
Laatst gewijzigd op 18 december 2023
Beschrijving
Nog geen diploma op zak? Heb je om de één of andere reden geen diploma secundair onderwijs behaald, dan kan je daar als volwassene via tweedekansonderwijs toch nog aan beginnen. Hierin combineer je een diplomagerichte beroepsopleiding met algemene vorming.
Voor de opleiding kok werkte de VDAB samen met de Centra voor Volwassenenonderwijs een programma van 1 jaar uit. In deze opleiding krijg je een evenwichtige mix van theorie en praktijk.
Wil je ontdekken of een job als (hulp-)kok/een job in de horeca iets voor jou is ? Neem dan zeker het digitaal infopakket als eens door !
Volgende items komen aan bod in de opleiding:
- initiatie warme keuken
- koude keuken
- nagerechten
- dagschotels vlees/gevogelte
- dagschotels vis
- visgerechten
- vleesgerechten
- onthaal en omgaan met gasten
- interactie keuken/zaal
- koken à la Carte
Alle informatie over de plaats waar deze opleiding aangeboden wordt en hoe dit opleidingstraject eruit ziet, vind je terug onder de flap 'praktisch en inschrijven'.
Kies een locatie voor meer info en om de opleiding aan te vragen
Gebruik locatie toestaan!
Door toestemming te geven aan uw browser om uw locatie te kennen, kunnen wij automatisch uw afstand tot de verschillende opleidingslocaties berekenen.
Maak uw locatie bekendBewaar opleiding | |||||
---|---|---|---|---|---|
OOSTENDE ARCHIMEDESSTRAAT 4-6 | Werkzoekende | Groepsleren | VDAB Competentiecentrum |