
Professionele bachelor Bedrijfsmanagement financiën, verzekeringen- 1e jaar
In Heverlee voor werkzoekende
Beschrijving
Via deze opleiding kan je het diploma behalen van Professionele Bachelor financiën en verzekeringen. Met een diploma Bedrijfsmanagement - Financiën en verzekeringen heb je heel wat carrièremogelijkheden binnen de bank-, beurs- en verzekeringswereld. Er is binnen de sector grote nood aan zowel administratieve als commerciële profielen. Na je studie kan je bv. aan de slag als beleggingsadviseur of administratief commercieel medewerker bij een bank. Werk je liever binnen de verzekeringen? Dan is een job als schadebeheerder in een verzekeringskantoor misschien meer iets voor jou. Ondanks de digitalisering is er toekomst in deze sector. Dus ben je geïnteresseerd in financiën, verzekeringen, beleggingen? Werk je graag met cijfers maar wil je ook graag contact met klanten ? Schrijf je dan zeker in voor deze opleiding. Wil je ontdekken of een job in de bank- of verzekeringssector iets voor jou is? Neem dan zeker het digitaal infopakket al eens door!
Wat leer je?
- financiën, verzekeringen en vastgoed
- een brede basis bedrijfsmanagement
- communicatie /21 ste eeuwse vaardigheden
- software en digitalisering Tijdens de opleiding doe je stage. Zo krijg je praktijkervaring.
Duurtijd De opleiding duurt 3 schooljaren.
Toelatingsvoorwaarden
Je kan deze opleiding volgen als je
- ingeschreven bent als werkzoekende en momenteel geen beroepsinschakelingstijd doorloopt,
- nog geen opleiding voor een diploma hoger onderwijs via VDAB hebt gevolgd,
- bereid bent om voltijds een dagopleiding te volgen, en
- slaagt voor een screening die nagaat of je geschikt bent voor de studie van je keuze.
Bijkomende voorwaarden
- Je hebt minstens niveau B2 / richtgraad 3.2 Nederlands behaald. Bekijk het vereiste taalniveau bij de school waar je de opleiding wil volgen.
- Je voldoet aan de voorwaarden voor een professionele bachelor.
Planning en organisatie
De opleiding Bachelor Bedrijfsmanagement financiën, verzekeringen wordt gegeven via UCLL te Heverlee en neemt 3 schooljaren in beslag.
Lees, via onderstaande link, zorgvuldig, alle informatie en bekijk het programma op de website van UCLL : https://www.ucll.be/nl/bachelor/bedrijfsmanagement/financien-verzekeringen
Spreekt deze opleiding je aan? Zijn financiën en verzekeringen helemaal je ding? Klik dan op `Vraag deze opleiding aan' en/of bespreek deze opleiding met je bemiddelaar.
Het schooljaar gaat van start in sept/2025. Van zodra een exacte startdatum genoteerd is kan je een aanvraag registreren. Aanvragen die nu binnen komen worden niet behouden. Indien je niet in het bezit bent van een Hoger Secundair diploma leg je eerst een ingangsexamen af. Het niveau van je Nederalnds is minimum B2. . Je sluit aan bij de gewone studenten en volgt met hen de lessen telkens van maandag tot vrijdag. Aanwezigheid in de lessen is verplicht, bekijk dus zeker ook of deze opleiding praktisch haalbaar is in combinatie met je thuissituatie.
Deze opleiding kan je als werkzoekende volledig kosteloos volgen binnen een OKOT- traject (onderwijskwalificerend opleidingstraject) bij VDAB.
Om in aanmerking te komen voor deze studie via VDAB doorloop je een screeningsprocedure met o.a. een intakegesprek. via Google Meet. Pas nadat dit proces positief werd doorlopen kan je je inschrijven bij UCLL. Na het klikken op `Vraag deze opleiding aan' ontvang je een uitnodiging voor het motiavtiegesprek.
Praktische info
Open de locatie in google maps
Gebruik locatie toestaan!
Door toestemming te geven aan uw browser om uw locatie te kennen, kunnen wij automatisch de route berekenen tot de lesplaats.
Maak uw locatie bekendContactinfo
Conny Claes, bemiddelaar VDAB Business Support mail: conny.claes@vdab.be GSM 0476 700 930
Helemaal overtuigd?
Vraag deze opleiding aanHeb je nog een vraag?
Contacteer de opleidingsaanbiederHEVERLEE - Georganiseerd door VDAB
Cursuscode: C-AMI-204290 - Bekijk algemene opleidingspagina (code: O-AMI-634140)
Laatst gewijzigd op 28 januari 2025
Doelgroep
Werkzoekende
Deze opleiding is erkend door VDAB. Je kan ze volgen als je ingeschreven bent als werkzoekende en als ze past in je traject naar werk.
Kostprijs
Deze opleiding is gratis als je ingeschreven bent als werkzoekende.
Daarnaast kom je in aanmerking voor een aantal financiële voordelen.
Diploma
Ben je geslaagd voor het examen aan een officiële onderwijsinstelling, dan ontvang je een bewijs dat aantoont dat je je studie succesvol hebt afgerond.
Leervorm
Groepsleren
Je volgt de cursus in een opleidingscentrum. Soms volg je ook een deel thuis. Je wordt begeleid door een instructeur en krijgt toegang tot het nodige leermateriaal.
Lesgever
UC Leuven
Lesplaats
UC Leuven GELDENAAKSEBAAN 335 3001 HEVERLEE