
Logistiek administratief medewerker
In Zwijnaarde voor werkzoekende
Beschrijving
Je bent communicatief, stressbestendig, nauwkeurig en flexibel. Verder ben je goed met cijfers en heb je talent voor plannen en organiseren. Herken je jezelf in die omschrijving? Volg dan de opleiding tot logistiek administratief medewerker. Daarna ga je aan de slag als bediende in de interne logistiek. Je hebt een zicht op de aankoopplanning en de planning van het magazijn. Je maakt de planning van de bestellingen, volgt ze op en beheert de voorraad. Je zorgt voor correcte opslag en verzending van de voorraden in het magazijn en bent verantwoordelijk voor de magazijnadministratie. Daarnaast heb je contact met klanten en leveranciers en werk je nauw samen met de andere medewerkers in het magazijn.
Wil je ontdekken of een job als bediende iets voor jou is? Neem dan zeker het digitaal infopakket al eens door!
Wat leer je?
- inleiding tot logistiek, incoterms, magazijnbeheer, voorraadbeheer;
- Klantgerichte mondelinge en schriftelijke communicatie NL/FR/EN: per mail of per telefoon klanten of leveranciers opvolgen of oplossingen voorstellen in geval van problemen;
- werken met ERP en WMS (Microsoft Dynamics NAV of Navitrans WMS);
- werken met courante Office-software.
Tijdens de opleiding volg je een stage. Zo krijg je alvast praktijkervaring.
Hoelang duurt de opleiding?
- gemiddeld 20 weken inclusief stage, afhankelijk van je beginniveau en tempo.
Bedrijven en werknemers kunnen ons contacteren voor een programma op maat.
Toelatingsvoorwaarden
Je kan deze opleiding volgen als je
- geen werk hebt en ingeschreven bent als (deeltijds) werkzoekende,
- ingeschreven bent als tijdelijk werkloze,
- in je opzegperiode zit, of
- in de sociale economie werkt.
- een ziekte-uitkering ontvangt en toestemming hebt van je ziekenfonds
Als je deze opleiding aanvraagt, nodigen we je uit voor een gesprek om na te gaan of de opleiding past in je zoektocht naar werk. We houden rekening met je motivatie, bekijken of de opleiding haalbaar voor je is en meten eventueel je competenties.
Planning en organisatie
Er zal maandelijks een digitale infosessie doorgaan. De info duurt 1 uur. Op dezelfde dag zal er nog een motivatiegesprek volgen met een bemiddelaar van VDAB. Uit dit gesprek moet blijken dat je het juiste profiel hebt om de opleiding logistiek bediende te starten. In dit gesprek peilt de instructeur ook naar jouw achtergrond, motivatie, verwachtingen en persoonlijkheid.
De nodige voorkennis om met de huidige digitale hulpmiddelen te werken is voor deze opleiding erg belangrijk. Een laptop/PC met webcam is noodzakelijk om deze, deels digitale opleiding, zonder moeite te kunnen volgen.
Je neemt deel aan deze infosessie waarbij de opleiding wordt voorgesteld.
Ben je geïnteresseerd in het volgen van deze opleiding, klik dan onderaan of bovenaan op "Schrijf je in". Wij nodigen je nadien uit voor een infosessie.
Het betreft hier een voltijdse opleiding van 35u/week.
Start uur 8u15 's morgens.
Duurtijd: maximum 20 weken inclusief 6 weken stage.
Heb je persoonlijke omstandigheden die vragen om een flexibel opleidingstraject? Vermeld deeltijdse opleiding' in het vak
bijkomende vragen' en we bespreken graag de mogelijkheden.'
Startdatum: continue instroom
Praktische info
Bereikbaarheid
Het opleidingscentrum in Zwijnaarde is vlot bereikbaar. Klik hier voor meer informatie .
Openbaar vervoer: Tijdens de opleiding kunt u gratis gebruik maken van MAX MOBIEL (pendelbus vanuit Gent-Sint-Pieters) naar het opleidingscentrum).
Catering
- Ruime cafetaria.
Dranken zijn verkrijgbaar aan democratische prijzen.
- Mogelijkheid om soep en broodjes te bestellen of lunchpakket meebrengen.
Open de locatie in google maps
Gebruik locatie toestaan!
Door toestemming te geven aan uw browser om uw locatie te kennen, kunnen wij automatisch de route berekenen tot de lesplaats.
Maak uw locatie bekendContactinfo
OVL TEAM TRANSLOG GENT 1 TEAM, Tel. : Fax. : e-mail :TEAM6230@vdab.be
Helemaal overtuigd?
Vraag deze opleiding aanHeb je nog een vraag?
Contacteer de opleidingsaanbiederAndere locaties
ZWIJNAARDE - Georganiseerd door VDAB
Cursuscode: C-AMI-205168 - Bekijk algemene opleidingspagina (code: O-AMI-715610)
Laatst gewijzigd op 21 februari 2025
Doelgroep
Werkzoekende
Deze opleiding is erkend door VDAB. Je kan ze volgen als je ingeschreven bent als werkzoekende en als ze past in je traject naar werk.
Kostprijs
Deze opleiding is gratis als je ingeschreven bent als werkzoekende.
Daarnaast kom je in aanmerking voor een aantal financiële voordelen.
Getuigschrift
Je ontvangt een bewijs dat je de leerdoelen van de opleiding hebt bereikt.
Leervorm
Groepsleren
Je volgt de cursus in een opleidingscentrum. Soms volg je ook een deel thuis. Je wordt begeleid door een instructeur en krijgt toegang tot het nodige leermateriaal.
Lesgever
VDAB Competentiecentr.Zwijnaarde
Lesplaats
VDAB Competentiecentr.Zwijnaarde CECILE VEREECKENSTRAAT 2 9052 ZWIJNAARDE